З нагоди 23-ї річниці незалежності України

21 серпня в ОННБ ім. М.Горького відбулися урочистості з нагоди 23-ї річниці незалежності України. В рамках заходу була презентована книжково-документна виставка з фондів ОННБ ім. М.Горького «Незалежність України крізь призму часу та поетичного слова». До уваги відвідувачів представлені нові видання, що розкривають історичні аспекти розбудови країни та історичні твори видатних письменників України - від Тараса Шевченка до Ліни Костенко, які  оспівували Україну.

З привітальним словом до учасників заходу звернулися: в.о. генерального директора ОННБ ім. М.Горького Ольга Миколаївна Бельницька, начальник відділу по роботі з бібліотеками та історико-топонімічної комісії департаменту культури і туризму Одеської міської ради Юрій Миколайович Санак та голова ППО ОННБ ім. М. Горького Наталя Сергіївна Прошина.

На гостей урочистостей чекав приємний подарунок - музична композиція «На цілому світі із перлів перлина, чарівна з чарівних, моя Україна» у виконанні дипломанта всеукраїнських конкурсів, лауреата міжнародного конкурсу бандуристів (2011)  Ровенка Павла.

Огляд виставки проводить провідний бібліотекар відділу зв`язків з громадськістю та реклами бібліотеки Колеснікова Валентина

Створено: 21.08.2014
Переглядів: 669© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.