Пам’яті жертв війни

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в ОННБ ім. М.Горького експонується книжкова виставка «Події Великої Вітчизняної війни у дослідженнях вчених ХХІ століття».

Спільно з департаментом праці та соціальної політики Одеської міської ради та комунальним підприємством «Міський центр гуманітарної допомоги інформаційного та господарчого забезпечення» було проведено захід для дітей та їх батьків, що знаходяться на обліку соціальних служб у різних районах міста. Для гостей було проведено бібліографічний огляд виставки та екскурсію по бібліотеці, під час якої вони мали можливість ознайомитися основними відділами ОННБ ім. М.Горького.

Під час екскурсії по бібліотеці у відділі мистецтв

 

На світлині: Ірина Жукова – начальник відділу з реалізації соціальних програм захисту населення в Київському районі міста, комунального закладу «Міський центр гуманітарної допомоги інформаційного та господарського забезпечення», координатор проекту Одеської міської ради «Культура».

Створено: 23.06.2014
Переглядів: 775© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.