Літній читальний зал-кав`ярня ІРЦ «Вікно в Америку»

17 червня 2014 р. в Одесі відкрився літній читальний зал-кав`ярня ІРЦ «Вікно в Америку», який розташувався на території затишного дворика ОННБ ім. М.Горького.

Репортаж ТРК "Круг"

Інформаційний центр «Вікно в Америку» в Одеській національній бібліотеці ім. М. Горького є справжнім осередком американської культури на Одещині, місія якого полягає в сприянні взаєморозуміння між Сполученими Штатами Америки та Україною. Завітавши в цей затишний куточок, ви відчуєте дух співпраці та дружби між двома країнами.

Це дійсно модель американської бібліотеки, де проводяться лекції, презентуються американські фільми, літературні твори, проходять культурні заходи, які сприяють пізнанню американської культури. Користувачі мають можливість розмовляти англійською мовою як зі своїми співвітчизниками, так і з гостями з Америки.

Флеш-моб «Ми Вас чекаємо!»

Послугами інформаційного центру користуються як студенти та учні, так і викладачі вищих навчальних закладів та шкіл. Адже, відвідавши «Вікно в Америку», вони мають чудову можливість ознайомитися з довідковою літературою і використати цю інформацію під час навчання та викладання.

Посольство США підтримує проекти, пов’язані з інноваціями, впровадженням нових технологій в українських бібліотеках. Останній Грант був наданий для організації літнього читального залу-кафе, де користувачі можуть випити кави, скористуватися вільним підключенням до Інтернет (Wi-Fi зона), поспілкуватися один з одним або взяти участь в розмовних клубах з волонтерами із Сполучених Штатів.

До послуг користувачів – електронні книги-рідери Kindle та планшетні комп’ютери iPad. Бібліотекарі – фахівці із знанням англійської мови допоможуть знайти потрібну інформацію для навчання, наукової роботи чи дозвілля.

Створено: 18.06.2014
Переглядів: 929© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.