Наші особливі діти. Книжкова новинка

Наші особливі діти. Навчання та виховання дітей з вадами здоров’я : педагогічний і психологічний аспекти : рекоменд. покажч. / упоряд. О.Г. нуньєс ; ред.. М.Л. Десенко ; ОННБ ім. М. Горького. – О., 2014. – 136 с. – (Серія «Проблеми. Гіпотези. Відкриття»).

ОННБ ім. М. Горького продовжує створювати рекомендаційні покажчики в серії «Проблеми. Гіпотези. Відкриття», започаткованої 1975 року. Пропонуємо читачеві 53-ій випуск посібника з цієї серії: «Наші особливі діти: навчання та виховання дітей з вадами здоров’я: педагогічний і психологічний аспекти».

Автор-упорядник: головний бібліограф відділу наукової бібліографії Нуньєс О. Г.  Покажчик створено у тісній співпраці з вченими-педагогами Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського, з використанням фондів ОННБ ім. М. Горького та бібліотеки ПУНПУ ім. К. Д. Ушинського.

Цікава та вельми корисна книга увібрала літературу з психології, педагогіки й медицини. Вона стане помічником для батьків, соціальних працівників, педагогів, студентів, усіх, чиє життя перетнулося з долею дитини, яка має вади здоров’я і потребує особливої уваги.

У даному рекомендаційному посібнику зібрано книги та публікації з періодичних видань науково-популярного характеру (понад 360 назв). Крім того, враховуючи, що тема надзвичайних людей цікавить літераторів та кінематографістів і за останні роки створено цілий ряд художніх та документальних фільмів, написано книги, які допомагають нам зрозуміти світ людей, чиє життя відрізняється від життя звичайної здорової людини, ми пропонуємо читачам список найцікавіших з подібних творів.

Покажчик має довідковий апарат у вигляді глосарія, покажчика авторів, словника-довідника відомих фахівців у галузі невропатології, патопсихології та спеціальної педагогіки.

Створено: 17.06.2014
Переглядів: 627© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.