М.В. Гоголь в Одесі. Книжкова новинка

М.В.Гоголь в Одесі. Серія : Літературна Одеса : матеріали до біографії / наук. ред. В.Б. Мусій. – О. : Фенікс, 2014. – Вип. № 14. – 320 с.

Серія бібліографічних покажчиків «Літературна Одеса» поповнилася 14-им випуском «М. В. Гоголь в Одесі». Покажчик створено 2012 року. Електронна версія посібника представлена для читачів на сайті бібліотеки. За сприяння одеського видавництва «Фенікс», праця головного бібліографа науково-бібліографічного відділу Олени Нуньєс набула ще й друкованої форми.

Покажчик присвячено перебуванню Миколи Гоголя в Одесі та зв'язкам письменника з нашим містом. Він містить спогади, листи, а також твори Миколи Гоголя, видані в Одесі. Велику частину бібліографічного посібника складають праці одеських дослідників про життя і творчість Миколи Гоголя та публікації одеської преси.

Деякі бібліографічні позиції з частини І («Бібліографія»), подані у частині ІІ («Антологія») повнотекстово. Збережено тогочасну орфографію та інші особливості мови. 

Створено: 17.06.2014
Переглядів: 933
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.