«Вікно в Америку». Всеукраїнський семінар

З 2 по 6 червня 2014 р. в м. Чернівцях  пройшов семінар директорів обласних бібліотек України і координаторів центрів «Вікно в Америку»,  відкритих за сприяння Посольства США в Україні. Серед організаторів — Рейчел Етвуд  (заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні, м. Київ), Валентина Пашкова (координатор програми «Американські центри», Посольство США в Україні, м. Київ), Вікторія Чьочь (менеджер Асоціації «Інформатіо-Консорціум», м. Київ).

На відкритті семінару з вітальним словом до учасників звернулася начальник управління культури Чернівецької ОДА Віра Китайгородська.

У програмі семінару:

- Центри «Вікно в Америку»: місія, завдання, стандарти. Сучасна бібліотека та привітні центри «Вікно в Америку». Рекомендації Інституту Смісоніан;

- Центри «Вікно в Америку» — довідкові центри з EducationUSA (Освіта в США);

- Інноваційні програми центру «Вікно в Америку» Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка;

- Лічильник відвідувачів (foot counter): досвід використання в Одеському центрі «Вікно в Америку» ( Координатор Наталія Диба);

- Авторське право для бібліотек: виклики е-світу;

- Портал центрів «Вікно в Америку» та сторінки центрів. Особливості адміністрування та тренінг;

- Програма «Вікно в Америку» очима директорів бібліотек.

 Учасники семінару відвідали Чернівецьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Михайла Івасюка, де координатор центру Тетяна Микитюк представила презентацію «Інноваційні програми центру «Вікно в Америку», а також наукову бібліотеку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Відеорепортаж

 

Робочий момент семінару 

 

Світлина на пам'ять: учасники семінару біля 
Чернівецької ОУНБ імені Михайла Васюка

Створено: 12.06.2014
Переглядів: 688© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.