Благодійна акція

22 травня 2014 р. в ОННБ ім. М.Горького відбулася зустріч з кандидатом в Президенти України, заслуженим лікарем України, професором, директором Інституту дерматології і косметології, колекціонером Ольгою Богомолець. Відомий меценат принесла в дар книгозбірні власні високо поліграфічні видання, а також стародрук – «Псалтир» (XVIII - поч. XIX), які із вдячністю прийняла генеральний директор ОННБ ім. М.Горького, заслужений працівник культури України Ольга Ботушанська (на фото).

Ольга Богомолець розповіла про власні видавничі проекти, меценатські ініціативи, зокрема про реконструйований старий млин у місті Радомислі, поблизу Києва, у якому розмістився Музей української домашньої ікони, створений на основі домашньої колекції Богомольців – нащадків дворянського роду. У виступі кандидата в Президенти України йшлося також про вирішення нагальних проблем, які нині стоять перед українським суспільством. Ольга Вадимівна також відповіла на запитання аудиторії.

Богомолець О.В. Замок-музей Радомисль на Шляху Королів Via Regia / Ольга Богомолець. - К., 2014. – 128 с.

Богомолець О.В. Гоголь с неизвестным : пособие по гоголеологии / Ольга Богомолец. – [К], 2013? : ил.

Тихоцкие : география Российской империи в истории одной семьи : историко-генеологическое исследование. В 2-х т. / Авт.-сост. Анатолий Тихоцкий. – [Без изд.], 2012. – 664 с.

Створено: 22.05.2014
Переглядів: 656© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.