East View Information Services

Шановні користувачі!

З  14 квітня до 16 травня 2014 р. ОННБ ім. М.Горького за підтримки Асоціації «Iнформатіо-Консорціум» надає доступ до бази даних East View Information Services, Inc.

Скористатися доступом можна в Інтернет-центрі Бібліотеки, у відділі літератури іноземними мовами та міжнародних проектів, а також за допомогою власної портативної комп’ютерної техніки у зонах вільного WiFi-доступу.

Довідково: Компанія East View Information Services, Inc. пропонує велику кількість інформаційних ресурсів з різних регіонів світу: Афганістану, Китаю,  Росії,  України, Близького та Середнього Сходу, а також газети СНД і країн Балтії та міжнародні новини (детально про всі ресурси компанії). Під час цього тестового доступу ви зможете познайомитися з українськими та російськими ресурсами (наукові журнали, газети і стрічки новин, спеціалізовані ресурси, ретроспективні проекти, бібліографічні видання).

Нагадуємо, що доступ до мережевих віддалених ресурсів надається користувачам Бібліотеки у режимі «добропорядного використання» ("fair use"), який полягає, серед іншого, у таких вимогах:

-  використання ресурсів допускається лише в наукових і освітніх цілях;

-  забороняється тиражування і комерційне використання зазначених ресурсів;

-  завантаження матеріалів дозволяється виключно у вищезгаданих цілях;

-  посилання на джерело інформації є обов’язковим;

-  заборонено завантаження і збереження повних випусків журналів і текстів книг цілком.

Бажаючи користувачам плідної роботи, переконливо просимо відповідально й сумлінно дотримуватися умов доступу до захищених авторським правом матеріалів мережевих віддалених ресурсів!

Створено: 10.04.2014
Переглядів: 1203
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.