"Мистецький простір Одеси". Новинка

Фонд ОННБ поповнився новим ілюстрованим щоквартальником – мистецько-культурологічним часописом "Мистецький простір Одеси". Презентація першого номеру видання відбулася 26 березня 2014 р. у «золотому залі» Одеського літературного музею.

Журнал "Мистецький простір Одеси" є зразком творчого підходу його засновників і видавців. Він складається з оригінальних рубрик: "Мистецькі події, новини", "Історія мистецтва", "Мистецькі інновації", "Ювіляри", "Інтерв'ю", "Творчі особистості", "Гумор в мистецькому житті". Журнал містить також нотний додаток, який розкриває творчість відомих одеських композиторів, музикантів. "Мистецький простір Одеси" знайомить одеситів з новинами, подіями у сфері музикального та образотворчого мистецтв, цікавими історичними фактами з життя відомих творчих особистостей, сучасними інноваціями, визначними подіями, новими проектами, знаковими заходами, у тому числі календар міських фестивалів та творчих конкурсів. Ініціатор та керівник проекту директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова.

Журнал виходить один раз в квартал українською та російською мовами і розрахований, перш за все, на музикантів, художників, арт-менеджерів, мистецтво- і музикознавців, викладачів та учнівську молодь. Співробітники відділу краєзнавства "Одесика" Лілія Вуковч та Олеся Власенко завітали на презентацію і отримали новинку.

Вітаємо творчий колектив часопису, одеську інтелігенцію з цією подією та бажаємо редколегії нових ідей, знайти коло читачів і прихильність мистецької еліти Одеси.

Створено: 27.03.2014
Переглядів: 1312
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.