Журналу «Кур’єр Кривбасу» - 20 років!


У березні 2014 р. виповнюється 20 років виходу першого номеру «Кур’єра Кривбасу» - популярного в інтелектуальному середовищі України літературно-культурологічного часопису.

Колектив ОННБ ім. М.Горького щиро вітає редколегію і незмінного редактора й засновника видання Григорія Гусейнова з цією подією і виходом чергового 292 числа журналу!

За роки існування журнал «Кур’єр Кривбасу» здобув популярність у широкого кола читачів, згуртував навколо себе письменників, літературознавців та культурологів різних вікових груп і творчих спрямувань, здійснив прорив у плані популяризації раніше заборонених чи незаслужено забутих літературних творів. Це значною мірою вплинуло на літературний процес, дозволило часопису зайняти нішу, яка в ринкових умовах виникла в результаті зникнення цілого ряду високохудожніх і професійних літературних та літературознавчих періодичних україномовних видань.

Шановні друзі, зичимо Вам міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, розширення кола шанувальників українського слова, стабільності й миру у цей доленосний для нашої Вітчизни час!

Звернення до читачів
редколегії журналу «Кур’єр Кривбасу»

Створено: 21.03.2014
Переглядів: 1169
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.