Передпоказ-презентація документальних фільмів «Віднесені водою» та «Печерні»

plakat-dokumentalnih-filmiv-24012022.jpg

24 січня 2022 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться передпоказ-презентація документальних фільмів «Віднесені водою» та «Печерні». Подію організовує команда Суспільне|Одеса спільно з колегами із Суспільне|Черкаси та Суспільне|Тернопіль.

Фільм «Віднесені водою» побачив світ перемігши у відкритому конкурсі «Створюй з Суспільним». У ньому йдеться про будівництво Кременчуцької ГЕС. Автор і режисер стрічки Олексій Хуторний розповідає історію проєктування та спорудження водосховища, в результаті якого тисячі людей стали вимушеними переселенцями.

Творча група зняла розповіді очевидців про наслідки радянського будівництва на Дніпрі, записала коментарі науковців, екологів і краєзнавців у Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях. Окремі фрагменти фільму відзняті в Києві та Запоріжжі.

Для зйомок фільму «Печерні» група спелеологів спустилася у печеру «Озерна» на Тернопільщині, щоб пройти під водою підземного озера,  відшукати та дослідити продовження лабіринту. Команда провела під землею кілька днів без жодного зв’язку із зовнішнім світом. Щоб показати умови роботи спелеологів, разом з ними під землею працювали журналісти та оператори.  

У відкритті заходу візьмуть участь Олена Кваша - продюсерка Суспільне|Одеса, Зоряна Биндас - продюсерка Суспільне|Тернопіль та Олена Баніна - продюсерка Суспільне|Черкаси.

Запрошуємо взяти участь в предпоказі-презентації документальних фільмів, що відбудеться 24 січня 2022 року о 12.00 у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера, 13).

Захід буде проведено з дотриманням усіх карантинних вимог.

Координатор: довідково-інформаційний відділ ОННБ

тел.: +38063-122-68-80

Сторінка події у Facebook

Створено: 17.01.2022
Оновлено: 18.01.2022
Переглядів: 1509
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.