Засідання «Гендерних студій». Анонс

foto-1.jpg

Шановні друзі! Всіх, кому не байдужа тема гендерних стереотипів, запрошуємо на засідання «Гендерних студій» 19 січня 2022 року.

У відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться презентація книги одеських журналістів Олександра Галяса та Тамари Гладкої «Від інтиму до світогляду. Нариси з гендерної журналістики».

foto-2.jpg

Авторами підняті непрості теми:

  • Чи можна на прикладі інтимних відносин звільнитися від гендерних стереотипів?
  • Яким чином лялька Барбі впливає на зміну уявлень про суспільні ролі жінок?
  • Що робити, коли стався інцест?

Олександр ГАЛЯС – заступник редактора одеської газети «Порто-Франко». За роки журналістської діяльності друкувався в газетах, журналах, альманахах України, США, ФРН, РФ, Данії, Естонії та інших країнах. Має більше 120 нагород національних та регіональних конкурсів ЗМІ. Останні роки приділяє значну увагу гендерним проблемам. Автор книги «Гендерна журналістика: люди, теми, діалоги», яка отримала диплом ХХІІ виставки-форуму «Українська книги на Одещині».

Тамара ГЛАДКА – редакторка соціальних мереж телеканалу «7-й канал». Друкується в періодичній пресі переважно зі статтями з гендерних питань.

У заході братимуть участь провідні науковці, журналісти, представники влади та громадськості.

У програмі – книжкова виставка «Гендерна журналістика», підготовлена фахівцями довідково-інформаційного відділу ОННБ.

foto-3.jpg 

«Гендерні Студії» – культурно-просвітницький проєкт, ініційований Одеською обласною Радою миру за підтримки Одеської національної наукової бібліотеки, який має за мету забезпечити підтримку та реалізацію виконання Україною зобов’язань щодо ключових міжнародних зобов’язань по забезпеченню  гендерної рівності шляхом поширення об’єктивної інформації про ідеї гендерної рівності в суспільстві, подолання стереотипів та протидію фейкам, формувати гендерну свідомість та культуру широких верств суспільства.

Презентація відбудеться 19 січня 2022 року о 12:00 годині у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки та на платформі Zoom.

Підключитися до конференції Zoom.
Ідентифікатор конференції: 856 1782 1730
Код доступу: 858945

Захід проходитиме з дотриманням усіх карантинних вимог.

Координатор: Довідково-інформаційний відділ

Тел.: +38063-122-688-80 – Діденко Алла Валеріївна

Створено: 13.01.2022
Оновлено: 17.01.2022
Переглядів: 1726
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.