Запрошуємо на подію – TechCamp Budapest 2021

178182474_1267582566989812_5289549726035237622_n.png

TechCamp Budapest 2021, який відбудеться онлайн впродовж червня, запрошує стартапи (startup) та підприємців з регіону EUR на 4-тижневу програму навчальних семінарів з першокласними спікерами, наставниками, експертами з технологій та інновацій. 

Це унікальна програма, яка розроблена Untold Stories Будапешт складатиметься з практичних та інтерактивних щотижневих сесій семінару. Виняткові засновники бізнесу, інвестори та технічні фахівці, поділяться своїми знаннями та досвідом. Протягом червня команди стартапів матимуть можливість замовити 1-на-1 або групові офісні заняття з наставниками. 

Участь у програмі безкоштовна, але для участі буде обрано лише 100 стартапів (команди компаній-початківців). Кінцевий термін подання заявок – 20 травня – кандидати можуть подати заявку 

#Untold_Stories_Budapest – щорічна подія, метою якої є створення можливостей для навчання та мереж для стартапів, що зв’язує підприємців усього світу з технічними професіоналами та венчурними компаніями.

#TechCamps - програма публічної дипломатії, яка проводиться Бюро з питань освіти та культури (ЕКА) при Державному департаменті США. TechCamps – практичні семінари, які з’єднують експертів з приватного сектору з ключовими групами населення – журналістами, неурядовими організаціями, представниками громадянського суспільства тощо, для вивчення та застосування інноваційних технологічних рішень у глобальних питаннях.

Кожен TechCamp включає постійні програми, які допомогають учасникам реалізувати свої проекти після семінару, залишатися на зв'язку, взаємодіяти між собою, своїми тренерами та співробітниками Державного департаменту США.

Детальніше 

Створено: 04.05.2021
Переглядів: 855
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.