Англійська мова на допомогу медійній грамотності

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" Одеської національної наукової бібліотеки за підтримки Посольства США в Україні запрошує взяти участь в проекті «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС).

Масовий відкритий онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) - безкоштовна програма, яка пропонується до Вашої уваги за підтримки Посольства США в Україні. Цей курс допоможе учасникам навчання стати краще поінформованими щодо медіаграмотності і сучасних засобів масової інформації.

mooc-picture.jpg 

Участь у курсі може бути або 1) повністю онлайн, або 2) в Інтернеті та у групах з фасилітатором, які будуть збиратися один або двічі на тиждень у центрах «Вікно в Америку». Учасники, які пройшли навчання за будь-яким із цих варіантів, отримають Свідоцтво про проходження курсу, видане Університетом штату Пенсільванія або Сертифікат Coursera. Курс розпочнеться 3 квітня 2017 року і продовжуватиметься приблизно 5 тижнів. Рівень володіння англійською мовою для участі у навчанні - приблизно B1 за шкалою European Common Framework of Reference.

Центри «Вікно в Америку», в яких будуть працювати групи слухачів Масового відкритого онлайн-курсу «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» з фасилітаторами, розташовані в таких містах: Запоріжжя, Слов'янськ, Ужгород, Тернопіль, Вінниця, Харків, Івано-Франківськ, Старобільськ, Хмельницький, Миколаїв, Полтава, Дніпро, Житомир, Суми, Рівне, Черкаси, Луцьк, Одеса, Чернівці, Чернігів, Кропивницький, Львів, Херсон та Київ (Американська бібліотека). Щоби зареєструватися для курсу з фасилітатором у центрі «Вікно в Америку», будь ласка, зв’яжіться з найближчим до Вас центром. Адреси і контактну інформацію центрів «Вікно в Америку» Ви можете знайти тут.

Кількість слухачів у групах з фасилітаторами буде обмежена і залежатиме від можливостей кожного центру «Вікно в Америку». Якщо Ви не можете брати участь у заняттях з фасилітатором, ми пропонуємо Вам пройти онлайн-курс самостійно.

Для самостійної реєстрації на МООС «Англійська мова на допомогу медіаграмотності», будь ласка, пройдіть за цим посиланням.

Запрошуємо на установчу сесію для реєстрації та консультування, яка відбудеться 21 березня 2017 року о 17:00 у приміщенні відділу міжнародних проектів ОННБ 

 

Додаткова інформація про MООС від Університету штату Пенсільванія

Цей курс призначений для не-носіїв англійської мови, хто зацікавлений в отриманні додаткової інформації про медіаграмотність у США. У цьому курсі ви аналізуватимете різні типи засобів масової інформації; такі як газети, журнали, телебачення і соціальні медіа. Цей курс також дасть вам можливість краще зрозуміти роль засобів масової інформації в нашому житті одночасно зі збагаченням вашого словникового запасу і отриманням мовних навичок, необхідних для аналізу того, що Ви читаєте і дивитеся. Перший блок курсу присвячений вступу до медіаграмотності і дасть вам можливість оцінити свій рівень медіаграмотності. У другому блоці ви дізнаєтеся, як відрізняти у засобах масової інформації факти від поглядів і думок. У наступному блоці основна увага буде приділена відмінностям між соціальними медіа і традиційними засобами масової інформації. У четвертому блоці ви вивчатимете, як стать і особистість розглядаються в засобах масової інформації. У заключному блоці курсу ви продемонструєте свою підвищену медіаграмотність через кульмінаційний заключний проект про соціальні мережі.

Будь-хто може безкоштовно пройти цей курс і отримати Свідоцтво про проходження курсу від Університету штату Пенсільванія. Якщо ви хочете безкоштовно отримати Сертифікат Coursera, будь ласка, заповніть форму фінансової допомоги.

Розробка цього курсу фінансувалася Програмою з вивчення англійської мови Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Якщо не вказано інше, всі навчальні матеріали доступні для повторного використання, адаптації для інших потреб і вільного поширення відповідно до ліцензії 4.0 Attribution Creative Commons.

Створено: 12.03.2017
Оновлено: 13.03.2017
Переглядів: 11904
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.