WOA on the Go

У 2018-2019 роках громадська організація Асоціація «Інформатіо-Консорціум» реалізовує проєкт «Переміщені університети: американські книжки та професійний розвиток бібліотекарів» за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Координатора центру «Вікно в Америку» в Одесі, який діє на базі відділу міжнародних проєктів ОННБ, було обрано за конкурсом на організацію навчань з актуальних питань для персоналу бібліотек переміщених університетів “WOA on the Go”: професійна підтримка персоналу бібліотек переміщених університетів». 

2-3 жовтня 2019 року в інформаційному центрі “Вікно в Америку” Луганського національного університету відбувся семінар “Роль бібліотек в сучасному світі та професійний розвиток бібліотекарів”. У семінарі взяли участь координатор американських центрів Посольства США в Україні Наталка Ясько, координатор асоціації “Інформатіо-Консорціум” Вікторія Чьочь, співробітники бібліотеки ЛНУ, Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки, координатори центрів “Вікно в Америку” з Одеси та Кропивницького.

Координатор центру “Вікно в Америку”, завідувач відділу міжнародних проєктів ОННБ Наталія Диба виступила з презентацією «Вичаємо англійську мову в центрах «Вікно в Америку», а також  надала інформацію щодо діяльності центру, який функціонує в ОННБ з 2002 року, розповіла про проекти, які тут реалізовуються, тренінги, курси з медіаграмотності тощо.

news_2019_october_03_6.jpg news_2019_october_03_3.jpg news_2019_october_03_10.jpg

 

Створено: 07.10.2019
Переглядів: 886
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.