Зустріч з журналістами. Анонс

vol.jpg

24 травня 2017 року о 16.30 в ОННБ в приміщенні ІРЦ «Вікно в Америку» (вул. Пастера, 13) відбудеться зустріч з білоруськими журналістами: редактором Нових медіа на Радіо Свобода Франчішеком Вечьорком та керівником творчої ініціативи «Білоруський Гольфстрім», редактором завдань на веб-сторінці «Російської служби Інтернета» Інною Дубинською (VOA).

Франчішек Вечьорко – білоруський опозиціонер, журналіст і діяч культури, редактор Нових медіа на Радіо Свобода. Один з керівників культурницької організації Арт Сядзіба.
Його колега, Інна Дубинська – керівник творчої ініціативи «Білоруський Гольфстрім», працює в російській службі Голосу Америки (VOA) з 1993 року у якості ведучої щоденного прямого радіо-шоу (був одним із самих популярних російськомовних сервісних програм протягом 10 років). З включенням телебачення в VOA она стала відео-журналістом. По мірі того, як ЗМІ продовжували розвиватися, вона взяла на себе роль спеціального кореспондента і редактора завдань на веб-сторінці «Російська служба Інтернета».

Створено: 24.05.2017
Переглядів: 1182
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.