Англійська для держслужбовців

img_2270-1.jpg

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку», який працює у відділі міжнародних проектів ОННБ за підтримки посольства США в Україні, надає сучасні послуги з вивчення англійської мови.

Завдяки отриманому Ґранту для проведення курсу «Англійська для держслужбовців» слухачі мають змогу використовувати новітню технологію для інтерактивного навчання. SMART Kapp - це абсолютно нова річ для навчального класу. В технології SMART Kapp втілена ідея об'єднання всіх студентів через мобільний телефон.

img_2269-1.jpg

SMART Kapp emoji-8482 – це дошка зі скляною поверхнею, яка включає в себе технологію побудовану на хмарному принципі. Все що потрібно для роботи зі SMART Kapp, це завантажити додаток SMART Kapp, провести смартфоном біля QR-коду на дошці і мобільний пристрій підключено. Використовуючи будь-який маркер можна писати, малювати, креслити на поверхні дошки, за аналогією із старомодною маркерною дошкою, і все це буде в реальному режимі часу відображатися на мобільному пристрої. Все, що записано на дошці, всі учасники можуть бачити в реальному часі (не важливо де вони знаходяться) через браузер, а також зберегти написаний матеріал на мобільному пристрої у вигляді JPEG або PDF-файлу.

Створено: 05.02.2018
Оновлено: 06.02.2018
Переглядів: 10635
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.