Зустріч з журналістами

24 травня 2017 року в ОННБ в приміщенні ІРЦ «Вікно в Америку» відбулася зустріч з білоруськими журналістами: редактором Нових медіа на Радіо Свобода Франчішеком Вечьорком та керівником творчої ініціативи «Білоруський Гольфстрім», редактором завдань на веб-сторінці «Російської служби Інтернета» Інною Дубинською (VOA).

 img_0259.jpg

Аудиторію складали студенти НУ «Одеська юридична академія», історичного факультету ОНУ ім. І.І.Мечникова, журналісти, науковці. У формі невимушеної бесіди мова йшла про роль ЗМІ в житті людини, їх впливу на нашу свідомість, нашої здатності відрізняти правдиву інформацію від неправдивої, і у цьому зв`язку про технології маніпулювання людською свідомістю, а також проблему створення незалежних ЗМІ.

img_0268.jpg

img_0273.jpg

img_0278.jpg

img_0277.jpg

Довідково

Франчішек Вечьорко – білоруський опозиціонер, журналіст і діяч культури, редактор Нових медіа на Радіо Свобода. Один з керівників культурницької організації Арт Сядзіба.

Його колега, Інна Дубинська – керівник творчої ініціативи «Білоруський Гольфстрім», працює в російській службі Голосу Америки (VOA) з 1993 року у якості ведучої щоденного прямого радіо-шоу (була однією із самих популярних російськомовних сервісних програм протягом 10 років). З включенням телебачення в VOA вона стала відео-журналістом. По мірі того, як ЗМІ продовжували розвиватися, Дубинська взяла на себе роль спеціального кореспондента і редактора завдань на веб-сторінці «Російська служба Інтернету».

 

Створено: 26.05.2017
Переглядів: 1285
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.