Святкові екскурсії тривають!


Набуває обертів найтепліший родинний бібліотечний проєкт «Казкові історії старовинної книгозбірні», якій стартував 19 грудня 2020 року на свято Святого Миколая. Нещодавно до свята приєднались учні 5-го класу ЗОШ №81.

Під час бібліомандрівки старовинними залами книгозбірні юні відвідувачі дізнались про історію бібліотеки. Незабутнє враження на школярів справила книжкова виставка мініатюрних видань та старовинних казок ХVІІІ-ХІХ ст. у Музеї книги. Діти також побували у відділах каталогів, мистецтв, відвідали краєзнавчий відділ «Одесика». На яскравому літературно-святковому майданчику слухали казки народів світу та дізнались про сучасне розмаїття видань дитячої літератури: пригодницькі книжки про принцес і піратів, про тварин і загадкових істот, захоплюючі казки і енциклопедії для допитливих, книжки-іграшки, книжки-пазли, 3D-книжки та багато іншого. Ознайомились також з сучасним залом медіатеки, де переглянули пізнавальні мультфільми. Насамкінець наші гості долучилися до колективного малювання «Різдвяне сяйво» великої різдвяної листівки на пам'ять про незабутній день у бібліотеці.

Та багато-багато фотографувались…

Нагадуємо, що наступні заходи програми
«Казкові історії старовинної книгозбірні»
проводитимуться з 2 по 6 січня 2021 року.

Запрошуємо усіх бажаючих у чарівний світ книжок і бібліотечних мандрів!

Створено: 03.01.2021
Переглядів: 1053
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.