Електронний читальний зал – медіатека

15 травня 2015 р. під час роботи XVI Всеукраїнської виставки-форуму відбулося урочисте відкриття Електронного читального залу інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку». Бібліотекарі-фахівці надаватимуть кваліфіковану допомогу з використання повнотекстових баз даних «Електронна бібліотека США» (eLibrary USA) та проводитимуть тренінги для науковців, викладачів, студентів.

Враховуючи побажання користувачів отримувати інформацію з різних ресурсів, відділ літератури іноземними мовами та міжнародних проектів ОННБ імені М. Горького взяв участь у конкурсі грантів Посольства США на розширення інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» та відкрив електронний читальний зал.

Електронний читальний зал – це сучасне оновлене приміщення з інноваційним комп'ютерним класом технології «тонкий клієнт», інтерактивною дошкою Panasonic для презентацій, куточком для перегляду художніх та документальних фільмів з колекції центру, двома кабінами для індивідуальних занять англійською мовою за допомогою ліцензованого комп'ютерного курсу Rosetta Stone, аудіо книгами, планшетами iPad, читанками Kindle, Wi-Fi простором та доступом до Інтернету, а також автоматизованим лічильником відвідувань.

ФОТОРЕПОРТАЖ


Створено: 21.05.2015
Переглядів: 12189
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.