Новорічні екскурсійні програми


До новорічних свят
Одеська національна наукова бібліотека
пропонує тематичні корпоративні екскурсії

Спеціальний екскурсійний проєкт «Бібліотек@ – сучасна, креативна, твоя» пропонує новорічні екскурсійні програми для корпоративного відвідування.

Запрошуємо Вас на екскурсії:

05-1.jpg «Світ мистецтва». «Жінку у капелюшку забути неможливо» – стверджувала знаменита акторка і колись «ікона стилю» Софі Лорен. Свого часу цей аксесуар був одним із головних для створення жіночого образу. Головна тема екскурсії – жіночі капелюшки, мода, дизайн. Її учасники матимуть змогу зануритись в історію моди, гортаючи художні альбоми, енциклопедичні видання та журнали мод різних часів і країн.

- «Пізнавальний світ краєзнавства» – для тих, хто любить наше місто та цікавиться його історією. Рідкісні краєзнавчі матеріали книжкової колекції «Одесика» відкриють багато нового і захоплюючого з історії міста та його культури.

07-1.jpg«Чарівний світ мініатюрної книги». Скористайтеся нагодою познайомитися з найменшим мініатюрним виданням світу, з історією унікального процесу створення мініатюрної книги та мистецтвом її оформлення; побачити рідкісні примірники, які вийшли в світ обмеженим тиражем. Мініатюрні видання демонструють поліграфічні таланти десятків поколінь майстрів та видавців, висвітлюють історію розвитку мініатюрного книговидання в Україні та світі. Хронологічні межі видань охоплюють період із середини ХІХ до початку ХХІ ст.
10-2.jpg«Скарби книжкового мистецтва: раритетні видання, рукописи, стародруки». Це екскурс в історію розвитку книги і книгодрукування в історичній перспективі. Унікальна колекція рукописів і книг багатьма мовами світу на пергаменті, папері, шовку, на пальмових листях та ін. Кожна книга розглядається як продукт національної культури, що передає неповторний колорит часу. Рукописи ХІ ст., інкунабули, палеотипи, старослов’янські книги XVI-XVIII ст., ошатні іноземні видання знаменитих типографів XVI і XVII ст., які працювали в епоху розквіту європейської культури, всебічно розкривають еволюцію книги та її історію. 

Тематичні екскурсії можна замовити за обраною Вами тематикою.

Запрошуємо Вас відпочити інтелектуально, зробити оригінальні селфі та ексклюзивні корпоративні фотографії у вишуканих інтер’єрах бібліотеки.

Екскурсійна програма триватиме з 28 грудня 2020 р. до 6 січня 2021 р.

Попередні замовлення за телефоном: (048) 718 – 53 – 39

та e-mail: biblio.odessa@gmail.com

Вартість – 100 грн з особи.

Чекаємо на Вас!

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог

Створено: 24.12.2020
Оновлено: 03.01.2021
Переглядів: 1185
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.