Тематична екскурсія «Чарівний світ мініатюрної книги»

До уваги одеситів та гостей міста! 

004.jpg
Одеська національна наукова бібліотека
запрошує вас на тематичну екскурсію 
«Чарівний світ мініатюрної книги»

За численними проханнями відвідувачів бібліотеки, тематичну виставку «Чарівний світ мініатюрної книги» продовжено до 25 грудня 2020 року. До вашої уваги тематична екскурсія-огляд згаданої виставки, яка експонується у відділі рідкісних видань та рукописів.

До уваги відвідувачів на виставці представлено близько 70 видань з колекції мініатюрних книг відділу рідкісних видань та рукописів. Сама колекція нараховує близько 2 тисяч екземплярів.

003jpg.jpg img_1291.jpg 022.jpg

Скористайтеся нагодою познайомитися з найменшим мініатюрним виданням світу, з історією особливого та унікального процесу створення мініатюрної книги, з історією мистецтва оформлення обкладинок, з екземплярами, які вийшли в світ обмеженим тиражем.

Представлені на виставці мініатюрні видання демонструють поліграфічні таланти десятків поколінь майстрів та видавців, розповідають історію розвитку мініатюрного книговидавництва в Україні та світі. Хронологічні межі видань, представлених на виставці, охоплюють середину ХІХ – початок ХХІ ст.

Тел. для довідок та попереднього запису на екскурсії: 048-723-11-85.

Створено: 05.11.2020
Оновлено: 09.12.2020
Переглядів: 862
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.