Тематична екскурсія «Чарівний світ мініатюрної книги»

Шановні одесити і гості нашого міста!

004.jpg
Одеська національна наукова бібліотека
запрошує вас на тематичну екскурсію 
«Чарівний світ мініатюрної книги»

Одеська національна наукова бібліотека запрошує вас на тематичну екскурсію - огляд книжкової виставки «Чарівний світ мініатюрної книги», яка експонується у відділі рідкісних видань та рукописів з 10 по 30 листопада 2020 р.

До уваги відвідувачів на виставці представлено близько 70 видань з колекції мініатюрних книг відділу рідкісних видань та рукописів. Сама колекція нараховує близько 2 тисяч екземплярів.

003jpg.jpg img_1291.jpg 022.jpg

Скористайтеся нагодою познайомитися з найменшим мініатюрним виданням світу, з історією особливого та унікального процесу створення мініатюрної книги, з історією мистецтва оформлення обкладинок, з екземплярами, які вийшли в світ обмеженим тиражем.

Представлені на виставці мініатюрні видання демонструють поліграфічні таланти десятків поколінь майстрів та видавців, розповідають історію розвитку мініатюрного книговидавництва в Україні та світі. Хронологічні межі видань, представлених на виставці, охоплюють середину ХІХ – початок ХХІ ст.

Тел. для довідок та попереднього запису на екскурсії: 048-723-11-85.

Створено: 05.11.2020
Останнє оновлення: 06.11.2020
Переглядів: 302
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.