Оглядові та тематичні екскурсії залами бібліотеки

imgp4868_1_2.jpg
Шановні одесити і гості нашого міста!
Одеська національна наукова бібліотека
запрошує вас
на оглядові та тематичні екскурсії

залами бібліотеки

Під час екскурсій на вас чекає:

- знайомство з унікальною будівлею бібліотеки – пам’яткою архітектури початку ХХ сторіччя, захоплююча історія становлення найстарішої книгозбірні України та її сьогодення;

- демонстрація колекцій рідкісних та цінних видань за напрямами: «Світ мистецтва», «Раритети бібліотеки: мініатюри, рукописи, стародруки»; «Пізнавальне краєзнавство».

Екскурсійна програма «Бібліотека – сучасна, креативна, твоя» презентує інновації у діяльності ОННБ.

1.jpg 2f.jpg 2.jpg 3.jpg

Додаткова інформація:

- оглядова екскурсія залами бібліотеки: тривалість – 45 хв.; вартість – 20 грн. з особи (група – від 3 до 10 осіб);

  • тематичні екскурсії: «Світ мистецтва», «Раритети бібліотеки: мініатюри, рукописи, стародруки»; «Пізнавальне краєзнавство»: тривалість – 1 год. 30 хв.: вартість – 50 грн. з особи ( група від 2 до 6 осіб).
    Дивіться "Послуги" ОННБ

На згадку про ОННБ є можливість зробити селфі у головному читальному залі бібліотеки та біля пам’ятника читачеві, гасло якого: «Більше книг – менше страху» (автор – скульптор Михайло Рева).

selfi.jpg
На згадку про ОННБ
є можливість зробити селфі
у головному читальному залі
бібліотеки

та біля пам’ятника читачеві

Увага! Екскурсійна новинка 2020 року на сайті ОННБ – 3D- тур: візуалізація головного корпусу Одеської національної наукової бібліотеки.

Телефон для попереднього запису на екскурсії – 718–53–39.

З відгуків екскурсантів :

«Дякую за чудову екскурсію бібліотекою. Я дуже вражена унікальною будівлею, непересічною історією бібліотеки, її особливою атмосферою затишку і гармонії».

«Вдячний за цікаву екскурсію. Я і раніше бував у бібліотеці. Як студент багато часу провів у читальній залі. Але тільки зараз зрозумів і відчув справжню красу цього унікального місця….»

«Багате історичне минуле книгозбірні та цікаве сьогодення приваблює мене як читача, хочеться приходити сюди знову і знову…»

«Мене зацікавив електронний читальний зал-медіатека та можливість самостійно і безкоштовно вивчати англійську мову. Обов’язково буду приходити і використовувати таку нагоду».

 

Створено: 23.10.2020
Оновлено: 08.12.2020
Переглядів: 17002
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.