Перші відвідувачі святкової екскурсійної програми

02-afisha-15122020.jpg
В Одеській національній науковій бібліотеці
стартував проєкт родинного дозвілля
«Казкові історії старовинної книгозбірні».
У день Святого Миколая в бібліотеці відбулося справжнє свято: маленькі гості та їхні батьки мали змогу зануритися у чарівний світ казок і неповторну атмосферу найстарішої книжкової скарбниці.

Дітям запропонували затишний літературно-святковий майданчик, де вони слухали казки народів світу; роздивлялись старовинні мініатюри і видання ХVІІІ-ХІХ століть, уявляючи як бавились і що читали їх однолітки тих часів.

І діти, і дорослі були в захваті від сучасного розмаїття видань дитячої літератури, різноманітних за формою і змістом: книжки-іграшки, книжки-пазли, книжки-ляльки, 3D-книжки, книжки-розмальовки на різну тематику: книжки про принцес і піратів, про тварин і загадкових істот, чарівні казки і енциклопедії для допитливих. 

Під час екскурсії старовинними залами книгозбірні відвідувачі поринули у неповторно-пригодницьку новорічну бібліомандрівку: у відділі мистецтв потрапили у «королівство» наступаючого Року Бика, прослухавши цікаву розповідь про те як і в яких країнах знані митці малювали цю тварину. У краєзнавчому відділі опинились у стародавній Одесі з розмаїттям новорічних листівок. Вражаючою була подорож каталожним лабіринтом. Несподіваним сюрпризом стало відвідування сучасного залу медіатеки – бібліотеки без книг! В стильних фотозонах охочі робили селфі.

Насамкінець, діти й дорослі долучилися до флешмобу «Різдвяне сяйво» родинного колективного малювання великої різдвяної листівки на пам'ять про незабутній день у бібліотеці.

Нагадуємо, наступні заходи програми «Казкові історії старовинної книгозбірні» проходитимуть 26-27 грудня 2020 року та з 2 по 6 січня 2021 року.
ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ НА ЕКСКУРСІЮ

Запрошуємо Вас у чарівний світ книжок і бібліотечних мандрів!


Схожі публікації 

Створено: 21.12.2020
Переглядів: 564
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.