Всією родиною у бібліотеку


6-1.jpg
Втілення бібліотечного проєкту
«Казкові історії старовинної книгозбірні» порадувало зустріччю з багатодітними родинами, дітьми з особливими потребами та переселеними особами. Зустріч відбулася 6 січня 2021 року
в Одеській національній науковій бібліотеці.

Захід відбувся у співпраці з Одеською обласною Радою Миру, Суворовським відділенням Одеського обласного об’єднання Товариства Червоного Хреста України та Одеською єпархією УПЦ.

Присутніх привітала генеральний директор ОННБ, заслужений працівник культури України Ірина Бірюкова. Вона висловилась на користь того, що бібліотека має значний потенціал як загальнодоступний соціокультурний центр щодо створення умов для розвитку дітей та родинного інтелектуального відпочинку.

З прийдешнім святом Різдва Христового присутніх привітала Таміла Афанасьєва, голова Одеської обласної Ради Миру, депутат Одеської обласної ради. Вона наголосила на визначальній ролі книги і бібліотеки у житті сучасної родини.

Про особливості святкування Різдва Христового розповів клірик Свято-Успенського собору, протоієрей Олександр (Глухий).

Після урочистостей присутнім запропонували цікаву розважально-пізнавальну екскурсію.

Створено: 06.01.2021
Оновлено: 08.01.2021
Переглядів: 1062
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.