Міжнародне співробітництво ОННБ : США
З 16 по 19 травня 2017 року в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. П. Котляревського відбувся всеукраїнський семінар «Інформаційно-просвітницька діяльність у центрах "Вікно в Америку" в Україні» для директорів національних, обласних, вузівських бібліотек та для координаторів інформаційно-ресурсних центрів «Вікно в Америку».
Участь у семінарі, що був організований Асоціацією «Інформатіо-Косорціум» за підтримки Посольства США в Україні, взяли представники Одеської національної наукової бібліотеки - генеральний директор ОННБ, заслужений працівник культури України О.Ф. Ботушанська та завідувач відділу міжнародних проектів ОННБ, координатор ІРЦ "Вікно в Америку" Наталя Диба.
О.Ф.Ботушанська, генеральний директор ОННБ,
заслужений працівник культури України
Вони взяли активну участь в обговоренні напрямів підтримки реформ в Україні, яку можуть надавати центри «Вікно в Америку», в розробці креативних програм на основі п’яти тематичних блоків (освіта в США, робота з випускниками програм обміну, вивчення англійської мови, культура в США, інформація про США). Окремі сесії були присвячені проекту сприяння академічної доброчесності та боротьбі з плагіатом та менеджменту грантів.
Н.М. Диба, завідувач відділу міжнародних проектів,
координатор ІРЦ "Вікно в Америку"
Під час панельної презентації «Центр "Вікно в Америку" очима директора бібліотеки» відбулося підписання Угоди про взаєморозуміння між відділом преси, освіти та культури Посольства США та Одеською національною науковою бібліотекою.
© 2025 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.