Цикл зустрічей «У кабінеті Фрейда». Анонс

13 грудня 2014 р. в ОННБ ім. М.Горького стартує цикл зустрічей «У кабінеті Фрейда», який проводить Міжнародна психоаналітична асоціація.

«У кабінеті Фрейда» - програма з популяризації здобутків психоаналізу як науки, що створена за ініціативи італійських та швейцарських колег з метою стимуляції інтересу до психоаналізу серед громадськості.

Програма найближчих зустрічей передбачає семінари, дискусії, лекції, показ фільмів на цікаві і актуальні теми психоаналізу. Також ви можете дізнатися як відрізнити професійний психоаналіз від «дикого», як здобути професійну освіту і пройти особистий психоаналіз.

Ми починаємо наші зустрічі з витоків психоаналізу півтора століття тому – з постаті відомого психоаналітика, із загадкової особистості — Зиґмунда Фрейда.

Довідково-інформаційний відділ ОННБ ім. М. Горького запрошує користувачів бібліотеки та усіх бажаючих.

Перша зустріч відбудеться 13 грудня (субота) об 11 годині в залі Центру правової інформації ОННБ ім. М. Горького (2-й поверх головного корпусу бібліотеки, вул. Пастера, 13) на тему: «Легенди і міфи про життя і творчість З. Фрейда».

Експонуватиметься також виставка видань З.Фрейда і літератури з психоаналізу.

Зустрічі відбуватимуться щомісяця за адресою: ОННБ ім. М.Горького, вул. Пастера, 13.

Слідкуйте за програмою на сайті бібліотеки.

Контактні телефони:

067 480 54 39; 709 24 58 (Брусс Антоніна - ведуча програми).

093 573 93 49 (Житник Марина – завідувач ДІВ ОННБ).

Створено: 09.12.2014
Переглядів: 1267
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.