Вітання

Дорогі друзі й колеги!

Колектив Одеської національної наукової бібліотеки імені М. Горького щиро вітає вас з нагоди 80-річчя від дня заснування вашого закладу!

Історія Одеської обласної бібліотеки для дітей імені Н.К. Крупської розпочалася задовго до дня її офіційного відкриття. Заснована ще у минулому столітті як дитяча читальня, бібліотека накопичила значний досвід роботи з юними читачами і стала справжнім дієвим інформаційним центром для дитячих бібліотек області.

Відрадно, що ваш творчий колектив іде в ногу з часом і робить усе, аби привернути до бібліотеки якомога більше читачів, пропонуючи їм сучасні інформаційні послуги та змістовне дозвілля.

Сьогодні в Одеській обласній бібліотеці для дітей відкрито Інтернет-центр, традиційно відбуваються зустрічі з цікавими людьми, проводяться брейн-ринги, турніри знавців, працюють різноманітні гуртки, відбуваються години сімейного читання, засновано Аркадійський літературний клуб, у якому щороку проводиться конкурс юних поетів.

Цю знаменну дату разом з колективом Одеської обласної бібліотеки для дітей святкують тисячі людей різного віку, які в дитинстві пізнали тут радість спілкування з книгою.

Ми всі родом з дитинства і знаємо, що саме бібліотека – те вогнище, яке в усі часи зігріває душу дитини. А найкраще за всіх це знаєте ви – працівники головної дитячої бібліотеки Одещини. Саме ви відкриваєте дітям світ знань щоденною копіткою працею виховуєте і формуєте особистість маленького читача, якій пізніше прийде до книгозбірень для дорослих та в наукові бібліотеки. Особливо піклуєтесь ви про духовне здоров’я майбутніх громадян, а це запорука благополуччя та процвітання нашої держави.

Дуже приємно, що наші бібліотеки постійно підтримують плідні творчі зв’язки.    І ми впевнені, що надалі це співробітництво буде ще тіснішим і ефективнішим.

У цей урочистий день бажаємо процвітання вашій бібліотеці, а її колективу – міцного здоров’я, благополуччя, нових творчих злетів, невичерпної енергії та любові до своєї шляхетної справи!

  З повагою,
від імені колективу
ОННБ імені М.Горького,
генеральний директор,
заслужений працівник культури України
                                                                                              Ботушанська О.Ф.

Створено: 02.12.2014
Переглядів: 678© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.