До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня 2014 р. в головному читальному залі ОННБ ім. М.Горького було експоновано книжкову виставку «Знати – щоб жити»: до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. До уваги користувачів представлені видання із фондів бібліотеки, що висвітлюють проблему СНІДу, яка несе в собі серйозну загрозу для життя людей.

Під час екскурсії у бібліотеці для учнів старших класів ЗОШ № 82 провідним бібліографом відділу зв’язків з громадськістю та реклами бібліотеки Тетяною Гюмюшлю було проведено бібліографічний огляд представленої на виставці літератури, розповсюдження даної інформації для учнів і студентів спрямовано на профілактику поширення даного захворювання.

Також співробітниками ОННБ ім. М.Горького було організовано виїзну книжкову виставку-огляд для студентів Одеського національного морського університету «Знати – щоб жити»: до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Під час огляду літератури викладачі та студенти мали змогу отримати потрібну інформацію з даної тематики та знайти відповіді на хвилюючі актуальні питання сьогодення.

Створено: 01.12.2014
Переглядів: 704© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.