До дня української писемності і мови

З 5 по 12 листопада 2014 р. до Дня української писемності і мови в ОННБ ім. М.Горького проходила виставкова акція, яка включала: радіоогляд «На сторожі українського слова»; книжкову виставку-огляд: «Я на сторожі коло них поставлю слово», у якій представлено окремий розділ «Щоб людям серце розтопило, і на Україні понеслось, і на Україні святилось те слово…», що розглядає постать Тараса Григоровича Шевченка як основоположника нової української літературної мови. Відбулася також виїзна книжкова виставка «Мова моя калинова».

 

Для учнів одеської школи № 14 огляд книжкової виставки проводить Валентина Колесникова

 

5 листопада у головному читальному залі ОННБ ім. М.Горького відбулась презентація книжкової виставки «Я на сторожі коло них поставлю слово», на якій до уваги користувачів було представлено матеріали та сучасні дослідження із фондів ОННБ ім. М.Горького, що присвячені Дню української писемності і мові. Бібліографічний огляд представленої на експозиції літератури провела Валентина Колесникова, провідний бібліотекар ВЗГіР. Особливу увагу відвідувачів виставки привернули твори Т.Г.Шевченка. Для студентів та учнів у нагоді стануть такі видання, як «Шкільний словник фразеологізмів української мови», «Український правопис», «Усна літературна мова в українській культурі повсякдення».

 

Виїзна книжкова виставка в ЗОШ № 105

 

6 листопада під час виставкової акції Валентина Колесникова взяла також участь у виїзній книжковій виставці для учнів школи № 105 м. Одеси під назвою: «Мова моя калинова». Було проведено огляд книжкових видань з фондів ОННБ ім. М.Горького, що присвячені рідній мові, а також сучасні видання з даної тематики. Учні мали можливість безпосередньо ознайомитися з виданнями з фондів ОННБ ім. М. Горького.  

Створено: 13.11.2014
Переглядів: 891© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.