До 70-ї річниці визволення України

28 жовтня 2014 р. до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та назустріч 70-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. в ОННБ ім. М.Горького відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни: кавалером ордена «За мужність», ветераном праці ОННБ ім. Горького Марією Степанівною Гайко та штурманом авіації, підполковником запасу, поетом Григорієм Григоровичем Мусійком.

З вітальним словом до присутніх звернулась Василевська Е.І., в. о заступника генерального директора ОННБ ім. М.Горького з бібліотечної роботи.

Ветеран Великої Вітчизняної війни, ветеран праці ОННБ ім. Горького, кавалер ордена «За мужність», - Гайко М. С. розповіла про свою юність, яка гартувалась у боях і була суворою, але це допомогло і допомагає у житті.

Григорій Мусейко, Антон Михайлевський,
Емілія Василевська, Ірина Цуркан

Шановний гість зустрічі, автор нової поетичної збірки «Холодные росы .Стихи и поемы» – Мусейко Г.Г., учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, штурман авіації, підполковник запасу – представив присутнім свої вірші, де переплелись рядки про війну і любов до життя.

Докладніше про автора Григорія Мусейка, його життя й творчість розповів побратим, також письменник і поет Антон Михайлевський.

Про героїчну Одещину та нові історичні розвідки доповідали: Лілія Езау, завідувач відділом «Одеса та край в роки Великої Вітчизняної війни» Одеського історико-краєзнавчого музею та вчитель історії гімназії № 2 – Ірина Цуркан.

Бібліографічний огляд книжково-ілюстративної виставки «Світлий день визволення» провела провідний бібліотекар ВЗГіР ОННБ ім. М.Горького Валентина Колесникова (на фото вгорі).

На заході були присутні ветерани ВВВ, краєзнавці, фахівці-історики, учні та вчителі гімназії № 2 , бібліотекарі міста Одеси.

Світлина на пам'ять.
У центрі: ветерани війни Марія Гайко і Григорій Мусейко

Створено: 28.10.2014
Переглядів: 819© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.