Семінар для працівників шкільних бібліотек

В Одеській національній науковій бібліотеці імені М.Горького 14-15 жовтня 2014 р. в рамках співпраці з Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів відбувся семінар для бібліотекарів шкільних бібліотек Одеси та області.

Участь у семінарі взяли фахівці з міст Южне, Іллічівськ, Білгород-Дністровськ, а також з Татарбунарського, Біляївського, Котовського та інших районів Одеської області.

В перший день занять було організовано екскурсію, під час якої бібліотекарі мали можливість ознайомитись з історією, унікальними фондами, роботою структурних підрозділів та інформаційних центрів нашої Бібліотеки. 

15 жовтня були проведені заняття з підвищення кваліфікації, на яких з лекціями, оглядами видань, повідомленнями та консультаціями виступили провідні фахівці ОННБ.  

Заступник генерального директора з наукової роботи Ліна Арюпіна (на фото) презентувала проект «Музею історії ОННБ імені М.Горького». 

 

 

Завідувач сектору «Закордонне українство» Анна Єфимова

 

Також учасники семінару ознайомились з кращою літературою залу «Закордонне українство», бібліографічними виданнями, які підготували працівники бібліотеки, електронним ресурсом «Діловий кейс бібліотекаря», з системою традиційних карткових каталогів та можливостями електронного каталогу. Було представлено проект проведення вебінарів «Бібліотеки і виборчий процес» (на фото внизу).

 

 

Провідний бібліограф довідково-інформаційного відділу
Олександр Байрак 

Створено: 17.10.2014
Переглядів: 624© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.