← Конкурс. Номінаційний список 2021 (за травень 2021 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Від Руси – до України : шлях до себе. Книга II / В. Г. Кушнір, Г. А. Могильницька та ін. – Київ : Видавництво «Український пріоритет», 2020. – 304 с.

Анотація

Книжка «Від Руси – до України : шлях до себе» є другою книгою серії «Патріот», започаткованої авторським колективом істориків, мово-, літературо-, мистецтво- та краєзнавців, адресована української молоді – тим, хто через кілька років повинен буде взяти на себе відповідальність за долю Держави, за добробут і щастя народу. Успішне виконання цього завдання під силу лише тим, хто любить і шанує свою Батьківщину, свій народ, знає його історичний шлях, його душу, його бажання і потреби.

Друга книжка серії розповідає про окремі вірування і звичаї наших дохристиянських предків, про велич нашої давньої держави та причини її занепаду й поневолення народу ; про його боротьбу за волю й відновлення державності ; про визначних українців – діячів науки й культури, що жили й працювали в нашому південному краї, в тім числі – й наших сучасників.

В книжці розкрито багато сторінок української історії, що досі, на догоду імперській ідеології, замовчувались або подавались у викривленому, сфальшованому викладі, в тому матеріали, вміщені в книжці, адресованій молоді, будуть вельми корисними й цікавими і для представників старших поколінь громадян України, бо «шлях до себе» лежить через пізнання правди.