← Література з питань медицини (за січень 2021 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Клестова З. С. Коронавіруси тварин - нові перспективи для досліджень коронавірусів людини : [монографія] / Зінаїда Сергіївна Клестова. – Київ : Спрінт-Сервіс, 2020. – 257 с. : табл.

Анотація

У монографії висвітлені аспекти взаємодії корона вірусу різних штамів з чутливою клітиною та організмами, вплив на геном, зміни їх властивостей за довготривалого зберігання за різних температурних умов, визначення популяційних змін вірусу та між штампових відмінностей, що важливо для розуміння еволюції збудника, електронно-мікроскопічні дослідження з морфології та виявлення особливостей різних стадій клінічного перебігу коронавірусної інфекції, проведення біопроби на чутливих організмах, пошук та підбір перспективних противірусних сполук як рослинного, так і штучно синтезованого походження, що дозволяє як пояснити, так і змінювати деякі біологічні властивості вірусу, врахування яких сприятиме зменшенню ризиків від COVID 19.

Розраховано на науковців, вірусологів-практиків, біотехнологів, аспірантів, студентів ветеринарних, медичних та біологічних спеціальностей.