← Література з питань медицини (за січень 2021 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Зонненбурґ Д. Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров'я : від стенфордських вчених : пер. с англ. / Джастін Зонненбурґ, Еріка Зонненбурґ ; пер. Ярослав Лебеденко ; наук. ред. Т. В. Стеценко. – Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2020. – 334 с.

Анотація

Травна система людини містить щільне єднання бактерій та інших мікробів. Переважна більшість бактерій розташована всередині нашої товстої кишки. Від роботи кишкових мікроорганізмів залежить подальше здоров’я людини. Ви дізнаєтеся про зв’язок між мікробіотою, імунною системою, метаболізмом, настроєм і поведінкою; як правильно формувати мікрофлору від народження і як оптимізувати її в дорослому віці; коли проходити курс антибіотиків і як після цього відновити мікрофлору кишечника; як підтримувати мікробіоту з віком і як знайти правильну комбінацію мікробів для нашого кишечника.

Практичні настанови, рецепти та плани харчування для збереження здорової мікрофлори допоможуть кожному нормалізувати стан кишечника та зберегти здоров’я на багато років.