Не зупиняйте білий автобус

Не зупиняйте білий автобус

Видавнитво «Білка» оголосила предзамовлення на книгу Дмитра Томчука «Не зупиняйте білий автобус». Автор – підприємець, блогер, який з перших днів повномасштабної агресі рф вступив до лав тероборони, а зараз займається організацією виробництва дронів та центра підготовки операторів. Книга заснована на реальний подіях перших тижнів війни. У видавничій анотації підкреслено, що роман, «про той сюрреалістичний світ у якому опинилися всі ми. Цей твір про Україну, якою вона була в березні 2022-­го, і наших сучасників з їхніми простими й непростими історіями, завдяки яким Україна є і залишається Україною».

А вот як сам Дмитро писав на своїй сторінц у Facebook ще у березні 2023 року про ці події: «Рік тому все було іншим. Ніхто не міг подумати, що війна точитиметься по сьогодні. Чи що будуть такі втрати. Чи що буде така зима. Ніхто не очікував, що все буде так, як відбулося. Але є все ж речі, які залишаються незмінними навіть з сьогоднішньої моєї точки зору. Головна з них - це евакуація дитбудинку з Антонівки Миколаївської області. Це була зухвала операція ... Від дитбудинку автобуси від'їхали за лічені години до того, як він був захоплений окупантами. Там залишився персонал - місце в автобусах було тільки для дітей. Кількох вихователів застрелили напередодні. Тоді ще не було подій Бучі чи Маріуполя ... Але попри це ми розуміли, що буде з дітьми, якщо ми не зможемо вивезти їх. Через рік [вже через два], що минув, суспільство вже інше, та люди інші, та відношення до усього геть інше, та армія інша. Багато чого змінилося у моєму світосприйнятті, але одна річ не змінилася: я вважаю, що ми тоді вчинили правильно. Думаю, через наші дії у цій війні стало менше на одну страшну трагедію, яка б змусила весь світ здригнутися».

Ці події не відпускали Дмитра Томчука і він практично два роки писав цей роман, знаходячи хвилини вільного часу у фронтових буднях.

Цю захопливу та надихаючу історію варто прочитати. Передзамовлення триватиме до 30 березня.  

Створено: 06.03.2024
Переглядів: 930
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.