Книга українського письменника Андрія Куркова увійшла до лонглиста Дублінської літературної премії 2022 року

dublin.jpg

31 січня 2022 року оргкомітет Дублінської літературної премії (Dublin Literary Award 2022) оголосив "довгий" список номінантів. У цьому році це 79 романів, представлених 91 бібліотекою з 40 країн

За ініціативи та підтримки офісу Одеса - місто літератури ЮНЕСКО й Департаменту культури та туризму Одеської міської ради книга Андрія Куркова «Сірі бджоли» була номінована Одеською національною науковою бібліотекою. 

kurkov.jpg

Вже 27 років ця міжнародна нагорода фінансується Дублінською міською радою та адмініструється Дублінськими міськими публічними бібліотеками. Нагорода у ромірі 100 000 євро присуджується щорічно за роман, написаний англійською мовою, або в перекладі англійською з будь-якої мови. Колегія з шести суддів визначає книгу-переможець за її високі літературні якості. Дублінська літературна премія вважається не лише однією з найбільших в грошовому вираженні, але й однієї з найбільш демократичних у світі, оскільки претендувати на неї може письменник будь-якої національності з будь-якої країни. 

Організаційний комітет запропонував представити відео огляд за романом, номінованим на літературну премію Дублін 2022 року, тож команда книжкових промоутерів з Одеської національної наукової бібліотеки із задоволенням скористалася цією нагодою привернути увагу до колекцій сучасної української літератури, якою пишається найстаріша публічна книгозбірня України!

Бажаємо успіхів нашому номінанту на Дублінську літературну премію 2022  - книзі "Сірі бджоли", його автору Андрію Куркову й перекладачеві Борису Дралюку!

Створено: 01.02.2022
Оновлено: 02.02.2022
Переглядів: 3187
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.