Вітаємо з відзнакою!

podyaka0002-1.jpg podyaka001.jpg

Колектив Одеської національної наукової бібліотеки щиро вітає завідувачку науково-методичного відділу Одеської національної наукової бібліотеки Світлану Григорівну Сердюк з відзначенням Подякою Прем’єр-Міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку бібліотечної справи, високі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю!

01.jpg 03.jpg

За діяльної участі Світлани Григорівни Одеська національна наукова бібліотека виконує одну з головних своїх функцій – зонального організаційно-методичного центру для бібліотек Півдня України (Одеська, Кіровоградська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська області); координаційного та методичного центру для бібліотек України з популяризації природничих наук та релігієзнавства. Світлана Григорівна багато років займається організацією та проведенням міжнародних наукових та науково-практичних конференцій, семінарів, симпозіумів.

С.Г. Сердюк брала безпосередню участь в організації та проведенні  всеукраїнських виставок-форумів кращих зразків книжкової продукції українських видавництв “Українська книга на Одещині” (2003-2019 рр.), спрямованих на широку популяризацію української книги, відродження національної духовності і культури в Південному регіоні, поповнення бібліотечних фондів новими виданнями, привернення уваги до проблем українського книговидання.

За її безпосередньої участі з 2019 р. в ОННБ проводиться ОдесаБібліоСаміт – це програма професійного спілкування для працівників бібліотек, музеїв, архівів, центрів культурних послуг тощо, метою якої є обговорення актуальних проблем професійної діяльності, обмін досвідом роботи, створення, розвиток і впровадження у роботу інноваційних практик інформаційної, бібліотечної, просвітницької, соціокультурної діяльності.

Шановна Світлано Григорівно, прийміть найтепліші слова подяки за Вашу невтомну працю, за терпіння та відданість, за фаховість та сумлінне виконання своїх обов’язків.

Бажаємо міцного здоров΄я, невичерпної енергії, сил та наснаги, подальших професійних звершень!

Створено: 10.12.2021
Переглядів: 1336
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.