Відділ мистецтв : зустрічі з друзями

Едуард Амчиславський

Журналіст Олександр Галяс

Олена Ананьєва

Олена Ананьєва, Тетяна Щурова

Майстер художнього слова Олена Куклова

Мистецтвознавець, журналіст Євген Женін

Подарунки М. Прокопенка відділу мистецтв

Бард Олексій Семеніщев

Донька художника Тетяна Прокопенко презентує свою першу поєтичну збірку

Ігор Потоцький, Микола Прокопенко

Майстер художнього слова Світлана Лукіна


Наприкінці серпня відділ мистецтв приймав давніх друзів Бібліотеки та отримував у подарунок їхній  творчий доробок. У теплій дружній атмосфері обговорювали сучасний літературний процес та проблеми видавничої діяльності. До нас завітали літератори, художники, журналісти, колеги з різних бібліотек міста. Зацікавленість відвідувачів легко пояснити - наші  гості мають в Одесі багато шанувальників та однодумців.

26 серпня пройшла традиційна зустріч з дослідниками творчості Леоніда Утьосова журналістами Е. Амчиславським та О. Галясом. Протягом багатьох років Борис і Едуард Амчиславські в США за активної участі заступника головного редактора газети «Порто-франко» Олександра Галяса розкривають все нові сторінки з життя відомого естрадного артиста, уродженця Одеси. Цього року в фонди ОННБ вони передали нові книжки, зокрема другий том «Утёсовской энциклопедии» та збірку «Леонид Утёсов и "Бульварные новости"».

30 серпня у нас гостювала відомий культуролог, журналіст, поет, засновник міжнародних конкурсів та арт-фестивалів Олена Ананьєва, одеситка, яка вже багато років живе у Німеччині. Людина невгамовної енергії, пані Олена за останні роки видала декілька своїх поетичних збірок, а також антологій з публікаціями авторів, лауреатів міжнародних конкурсів. Частину цього доробку передано до наших фондів.

31 серпня у відділі мистецтв йшла мова про авторські книжки. 25 років тому за ініціативою поета Ігоря Потоцького та художника Миколи Прокопенка, а також за участі художників Злати Гончарової та Григорія Палатникова вперше було організовано виставку авторської книги у відділі рукописів та рідкісних видань. Нині приводом для творчої зустрічі з народним художником України М.М. Прокопенком та лауреатом муніципальних літературних премій поетом і прозаїком І.Й. Потоцьким стала їхня нова авторська книжка «Тобі». Ці митці мають щасливу здатність знаходити відгук у серцях своїх читачів і глядачів. У цьому ми ще раз переконалися, бо на презентації книжки були поети різних поколінь (вони теж читали свої вірші та дарували книжки), майстер слова Світлана Лукіна, відомий бард Олексій Семеніщев. Ми вдячні т/к «Град», що була присутня на цьому заході.

Створено: 06.09.2021
Переглядів: 283
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.