Флешмоб «Більше книг – менше страху!» Ч.2

zastavka.jpg

«Книги мають особливу чарівність;
вони дають нам насолоду: вони розмовляють з нами,
дають нам добрі поради,вони стають живими друзями для нас»
Ф. Петрарка

 

knigolyub.jpg

Шановні друзі!

У квітні нинішнього року до Всесвітнього дня книги і авторського права Одеська національна наукова бібліотека запропонувала усім охочим долучитися до флешмобу «Більше книг – менше страху!». Учасники акції ділилися власними роздумами та баченням ролі книги у житті людини, пропонували до уваги аудиторії свою улюблену книжку або таку, що справила враження, яким хочеться поділитися з іншими. 

Ми отримали чимало цікавих фотографій та цікавих розповідей про улюблені книжки від учасників акції і стоврили віртуальну панораму книжок, читачів і їх відгуків.

Приємно відзначити, що після публікації на нашому сайті означеної пезентації, – в травні і на початку червня продовжували надходити чудові фотографії і коментарі від наших респондентів. Це надихнуло нас підготувати другу частину відеопрезентації з найкращих публікацій, які взяли участь у флешмобі.

Дякуємо усім за активність і небайдужість до книжок, адже книжка формує світогляд - розвиває мислення; читання книг дозволяє знайти відповіді на багато питань, книги надихають і мотивують на поліпшення себе і досягнення високих результатів!

Дякуємо усім, хто долучився до цієї акції.
Бажаємо успіхів! І не збавляти активності!

Інші матеріали теми

Пропонуємо вашій увазі другу частину нашого слайд-шоу

Створено: 16.06.2021
Переглядів: 784
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.