Вітання!

viber_2021-03-17_15-25-48.jpg

100.jpg
Колектив Одеської національної наукової бібліотеки щиро вітає
Ірину Бірюкову,
генерального директора Одеської національної наукової бібліотеки, заслуженого працівника культури України, яка за підсумками відкритого голосування увійшла до рейтингу
«100 успішних жінок Одеського регіону»
у номінації «культура та мистецтво»

Рейтинг започатковано у 2015 році за ініціативи інформагентства «Одеса-Медіа», що входить до складу Південноукраїнського Медіа Холдингу та благодійного фонду «Журналісти за демократію».

Метою конкурсу є визначення і заохочення найбільш значимого внеску у розвиток міста та регіону, його творчого потенціалу, формування традицій, іміджу Одеси в Україні й за її межами. Основними критеріями відбору є публічність, соціальна і громадянська активність, успіхи в творчості й спорті.

Традиційно лауреатів рейтингу розділили по наступних номінаціях: державна служба, громадська діяльність, юриспруденція, бізнес, наука і освіта, охорона здоров'я, ЗМІ і блоґери, спорт і здоровий спосіб життя, культура та мистецтво, мода і стиль, психологія і лайф-коучинг. Для деяких номінантів їх участь в рейтингу стала справжньою несподіванкою.

Оргкомітет запропонував попередній список учасниць, що досягли особливих успіхів в різних сферах у 2020 році. З 10 лютого по 11 березня експерти рейтингу і інтернет-користувачі віддавали голоси своїм фаворитам – найбільш гідних, на їх думку, учасниць, які заслуговують на особливу увагу і почесне звання «успішної жінки». Таким чином, експертна рада визначила сотню найуспішніших жінок нашого регіону.

Експертами рейтингу, за традицією, виступили виключно представники сильної статі – відомі і шановані в Одесі й області люди, які є професіоналами у певній сфері діяльності. 

Колектив бібліотеки пишається здобутками Ірини Олександрівни, яка своїм самовідданим служінням українській культурі подає приклад професіоналізму як працівникам Одеської національної наукової бібліотеки, так і всій бібліотечній спільноті України.

Радіємо Вашим успіхам, Ірино Олександрівно, і вітаємо з цією почесною і заслуженою відзнакою! Бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, мудрості і натхненної праці на благо Одещини та України!

ЗМІ про подію:

ОДЕССА-МЕДИА:
Рейтинг успешных женщин

В Одессе в шестой раз наградили самых успешных женщин региона
ФАВОРИТ
Состоялась торжественная церемония награждения победительниц рейтинга «100 успешных женщин Одесского региона-2021» (фоторепортаж)
ТІС. Лиманщина
Рейтинг «100 успішних жінок Одеського регіону», проведений за підтримки ТІСа, підбив підсумки.

Створено: 18.03.2021
Оновлено: 19.03.2021
Переглядів: 1030
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.