Англійська мова в бібліотеці


rosetta.jpg
Запрошуємо вивчати англійську мову згідно з системою "Rosetta Stone".
Rosetta Stone (Розетта Стоун) – це найкраща комп'ютерна програма для самостійного вивчення іноземних мов, яку успішно використовують мільйони людей в 150 країнах світу. Вивчати англійську мову з Розеттою Стоун легко та цікаво.

Оригінальна методика дозволяє вивчати мову так, як ви починали вчити рідну мову у дитинстві – без правил, шляхом динамічного занурювання в мовне середовище, багаторазового повторення та формування асоціацій в різноманітних галузях життя, за принципом від простого до складного, від практичного сприйняття до письма та правил граматики. Rosetta Stone використовує комбінацію тексту, зображень та звуку, з тим щоб учень запам'ятовував слова і граматику інтуїтивно, без використання словників. У міру розвитку учня складність підвищується.
Ця програма навчить вас не думати, а автоматично сприймати і відтворювати найбільш поширені розмовні граматичні конструкції, що вкрай необхідно для активації вашої розмовної мови та для початку спілкування.
Курс складається із п'яти рівнів, які в свою чергу поділені на ретельно структуровані уроки. Тут ви можете відпрацювати і граматику, і словниковий запас, і написання слів, і вимову.
Програма доступна користувачам бібліотеки безкоштовно. Все, що вам потрібно – лише прийти, зареєструвати себе і вільно вивчати англійську мову. Будемо раді вас вітати! 

Створено: 15.03.2021
Оновлено: 16.03.2021
Переглядів: 1068
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.