Litera

12 червня 2019 р. в ОННБ у літній читальні пройшов перший захід з багатьох запланованих в цьому сезоні. "Litera" була урочисто відкрита в минулому році під час ХІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Тогорічна «Літера» радо приймала гостей, відпочиваючих, дітей. Працювала послуга буккросингу. Люди могли приносити свої книжки, міняти їх, дарувати або просто читати. Діяли змінні книжкові виставки, влаштовували шахматно-шахові змагання. Всі бажаючи мали можливість взяти участь у різних захода. Тож, цього року погодилися зустрітися з аудиторією  Борис Степаненко, Любов Венгер, Тамара Биханова, Олена Куклова, Ніна Романова, Сергій Головін, Алона Алєксєєнко та багато відомих людей міста. Серед них науковці, письменники, поети, артисти, екскурсоводи, кулінари...

img_5477.jpg img_5481.jpg

Першої ластівкою сьогодні стала презентація книги Любов Венгер «Меланіни». Ії примірник вже подарований бібліотеці. Автор книги - хімік, завідувач лабораторії хімії вина ім. Таїрова, старший науковий співробітник Одеського національного університету ім. І. Мечникова. Назва книги незвична для пересісного громадянина, але після детальної розповіді і пояснень стає зрозумілим, що це дослідження  нашого життя. Меланіни – унікальні темно-коричневі та чорні пігменти тваринного, рослинного і мікробного світу. Не дивлячи на всебічне дослідження меланіни зберігають багаточисельні загадки та таємниці. Головна з них, це їх роль у природі та механізми дії у живих системах. Також, дуже цікаво було почути про взаємодію у нашому житті між матерією, енергією та інформацією. Не менш захопливим, було дізнатись про теорію торсіонних полів та теорію фізичного вакууму. Зустріч була цікавою та пізнавальною, після чого відбулась жвава дискусія. Любов Андріївна вже готується до наступної презентації. А на нашій  літній терасі вже запланована наступна зустріч з Тамарою Бихановою. Вона підготувала цикл заходів про роль родини Толстих у житті міста Одеса. «Одеські меценати»  - це дуже важлива тематика та інформація, особливо про нашу бібліотеку. Молодший граф М.М.  Толстой був попечителем нашої книгозбірні протягом 22 років. Чекаємо на всіх 15 червня 0 10.00 у літній читальні за адресою:  вулиця Пастера, 13.

Створено: 13.06.2019
Оновлено: 17.07.2019
Переглядів: 936
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.