Соціальний проект "Літера" отримав індивідуальну символіку!

Другий сезон роботи літньої читальної зали "Літера" в Одеській національній науковій бібліотеці сповнений подіями та надихаючими новинами!

Відкритий громадський простір, розташований у літньому дворику бібліотеки, який надає можливість відвідувачам безоплатно ознайомитися з поточними періодичними виданнями, з широким спектром нових газет та журналів, що виходять на теренах України та Одеси, скористатися Wi-Fi, взяти участь у буккросингу тощо отримав прекрасний подарунок від випускників школи дизайну і маркетингу Projector. Студенти школи створили індивідуальну символіку для соціального проекту  «Litera — літній читальний зал для одеситів і гостей міста», який втілюється бібліотекою за підтримки краудфандингової платформи Мой город та партнерів проекту - активних громадян міста. Бібліотечна команда проекту висловлює щиру вдячність керівництву школи дизайну і маркетингу Projector і особисто кожному з авторів - Владлені Коржан, Євгенії Семковій, Поліні Дробній і Світлані Семеновій

litera_1.jpg litera_2.jpg
litera_3-1.jpg litera_4.jpg

Читайте також:

Улитка, самолёт и рыжий кот: социальные проекты обзавелись логотипами 

Проект "Літера" на краудфандинговій платформі Мой Город

Створено: 20.08.2019
Переглядів: 1361
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.