Відділ обслуговування користувачів

Зав. відділом - Попова Оксана Петрівна
Тел.: +38 (048) 723-21-93

E-mail: viknaonnb@ukr.net
сторінка відділу у Facebook fff.jpg


Загальна інформація

Відділ є самостійним структурним підрозділом ОННБ, який здійснює оперативне та якісне обслуговування  відповідно до  інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб і запитів користувачів.

Структура відділу

Відділ складається з трьох секторів:

Сектор обліку, реєстрації і контролю;
Сектор читальних залів;
Сектор  поточної і ретроспективної періодики. 

Сектор запису обліку і контролю

Сектор складається з двох дільниць: пункт реєстрації та пункт контролю. На пункті реєстрації користувачі надають відомості про себе та отримують читацький квиток, а на пункті контролю користувачі при вході в бібліотеку отримують контрольний лист на який можуть отримувати документи для роботи і який здається перед виходом з бібліотеки. Сектор веде статистичний облік роботи.

Сектор читальних залів.

Сектор читальних залів включає в себе головний читальний зал, кафедри видачі літератури, Internet – центр, зал наукових працівників, читальний зал по вул.Філатова,1 (тролейбусна зупинка «Площа Толбухіна»), а також копіювальну дільницю.

На кафедрах видачі літератури користувач отримує на замовлення документи з якими працює в головному читальному залі, після опрацювання документи повертаються на кафедри видачі. До послуг користувачів – попереднє замовлення документів, бронювання документів на визначений час, Wi-Fi в читальному залі, а також підсобний фонд читального залу, який складається насамперед з нових підручників для вищої школи. Каталог до підсобного фонду розміщений на столі перед кафедрами видачі літератури. Телефон кафедр видачі літератури: 048 - 723 - 21 – 93.

До послуг користувачів Інтернет-центру надається можливість доступу до ПК та ресурсів Інтернет. Кожен користувач бібліотеки має право на користування Internet–цетром відповідно до правил користування в цьому залі.

Зал наукових працівників створений з метою покращення умов роботи для науковців у бібліотеці. В залі вони можуть опрацьовувати отримані для роботи документи, попередньо замовляти та бронювати літературу за email: zalnaukonnb@gmail.com, користуватися ПК та WI-FI. Телефон залу наукових працівників: 048- 723-10-72.

Читальний зал по вул. Філатова,1 має універсальний підсобний фонд, систему каталогів,  зручний читальний зал та послуги WI-Fi. В читальному залі працює Клуб родинного дозвілля, який надає можливість родинам відвідувати інтелектуально-тематичні заходи, отримувати інформаційні послуги, брати участь в бібліотечних вікторинах, інтелектуальних розвагах, літературних студіях, дебатах, іграх розвиваючого напряму, зокрема брати участь у турнірах з шахів та шашок, які проводять члени Одеської міської федерації шахів. Телефон читального залу по вул. Філатова, 1: 048-765-49-55.

Сектор поточної і ретроспективної періодики.

Сектор знаходиться в цокольному приміщенні головного корпусу поруч з каталогами. До послуг користувачів газети та журнали поточного періоду та ретроспективи. Сектор має підсобний фонд з найчастіше запитуваної періодики.

Створено: 21.02.2018
Оновлено: 01.03.2021
Переглядів: 18725
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.