← ЗНО, навчальна література (за липень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Сучасна фітотерапія : навч. посіб. / С. В. Гарна, І. М. Владимирова,        Н. Б. Бурд, В. А. Георгіянц, А. Г. Котов, Нац. фармацевт. ун-т. – Харків : Друкарня Мадрид, 2016.– 579 с.

 

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Навчальний посібник складено відповідно до типової програми з фармакогнозії для провізорів-інтернів очної частини спеціалізації зі спеціальностей «Загальна фармація» і «Клінічна фармація» та програм підвищення кваліфікації спеціалістів фармації. Посібник охоплює всі складові фітотерапії як наукової дисципліни, містить характеристику основних груп біологічно активних речовин та їх фармакологічні властивості, короткі відомості щодо заготівлі, сушіння, первинної обробки та зберігання різних видів лікарської рослинної сировини. Кожен розділ містить склад, властивості та показання до застосування офіціальних препаратів рослинного походження, зареєстрованих на фармацевтичному ринку України, а також стислі відомості про захворювання. Для лікування захворювань відповідних систем організму наведені етіотропні, патогенетичні та симптоматичні напрямки фітотерапії.

Для слухачів системи післядипломної освіти, лікарів різних спеціальностей, студентів медичних та фармацевтичних ВИШів, а також для широкого кола читачів, які цікавляться фітотерапевтичними методами лікування.