← ЗНО, навчальна література (за липень 2017 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Правові позиції у застосуванні цивільного та господарського законодавства України за матеріалами судової практики : навч.–практич. посіб. / Вищий господар. суд України, Київ. нац. ун-т                          ім. Т. Шевченка. – Харків : Вид-во Страйд, 2016. – 569 с.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Видання у систематизованому вигляді містить основні правові позиції Конституційного Суду України, Верховного Суду України, а також вищих спеціалізованих судів щодо застосування цивільного та господарського законодавства станом на 31.08.2016. Особливу увагу приділено правовим позиціям, викладеним у постановах Верховного Суду України, що прийняті за результатами розгляду господарських, цивільних та адміністративних справ.

Підготовлено з метою забезпечення єдності судової практики, реалізації принципу правової визначеності.

Може бути корисним як в навчальній, так і в практичній діяльності. Сприяє полегшенню вивчення та аналізу існуючої судової практики, а відтак і приведенню судової практики у сфері цивільних та господарських правовідносин у відповідність до правових позицій Верховного Суду України.

Для практикуючих юристів, суддів, адвокатів, нотаріусів, викладачів, аспірантів, студентів юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться цивільним та господарським судочинством, аналізом судової практики вирішення окремих категорій спорів.