← ЗНО, навчальна література (за квітень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Українська мова. Тестові завдання. 5-11 класи : фонетика, лексикологія, фразеологія, будова слова, морфологія, синтаксис, зв'язне мовлення : посібник / авт.-уклад.: Н. В. Гуйванюк, В. Є. Бузинська, О. В. Кардащук ; за ред. Ніна Василівна Гуйванюк. – 4-е вид, стереотип. – Київ : Академія, 2018. – 502 с.

Анотація

За багато років цей посібник здобув особливу популярність серед учнів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів. Теперішнє його видання підготовлене з урахуванням досвіду використання і надісланих авторами різноманітних порад. Матеріал відповідає чинним Програмам з української мови і рекомендаціям Міністерства освіти і науки України. Він охоплює теоретичні і практичні аспекти основних розділів курсу сучасної української мови і передбачає різні за функціональним призначенням тестові завдання, які можуть бути використані на уроках, під час самостійної роботи учнів, при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Адресований учням загальноосвітніх навчальних закладів. Прислужиться вчителям-філологам і всім зацікавленим у розвитку власної мовної компетентності.