← ЗНО, навчальна література (за лютий 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Чекотовский Э. В. Статистические методы на основе Microsoft Excel 2013 : учеб. пособие / Э. В. Чекотовский. – Киев : Знання, 2017. – 382 с. : табл., схемы.

Дивіться в електронному каталозі ОННБ

Анотація

Це один з перших посібників, в якому розглядаються методологія і технологія використання статистичних методів із застосуванням програми Microsoft Excel 2013 - новітньої версії цієї програми. Викладено основні теоретичні поняття і категорії статистичної науки. Докладно розглядаються прикладні питання найважливіших статистичних методів: табличного і графічного, методу узагальнюючих статистичних показників, методу статистичних угруповань, методів вивчення взаємозв'язків соціально-економічних явищ і методів аналізу рядів розподілу і часових рядів. Книга містить детальний опис методики і техніки автоматичної реалізації зазначених статистичних методів за допомогою засобів програми Microsoft Excel 2013. У зв'язку з відмінностями у вживанні й тлумаченні окремих термінів і понять в економіко-статистичній літературі та програмою Microsoft Excel 2013 внесені пропозиції щодо їх уточнення і зміни.

Для широкого кола користувачів, насамперед тих, хто у своїй професійній діяльності застосовує статистичні методи обробки та аналізу інформації.