Літературно-музичний вечір «Осінній ноктюрн»

Є. Заславська та Д. Тихоненко

Є. Заславська та Д. Тихоненко

А. Баранецька читає сатиричну прозу

А. Баранецька читає сатиричну прозу

П. Волинкін

П. Волинкін


16 жовтня в Одеській національній науковій бібліотеці в рамках проекту «Щасливі  зустрічі з Євгенією  Заславською» відбувся літературно-музичний вечір «Осінній ноктюрн». Це вже другий захід, здійснений у творчій співпраці бібліотеки та авторки (деталі дивіться в репортажі «Музика душі»).

Євгенія Заславська – член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, учасниця Колективу поетів «Одеса – місто літератури ЮНЕСКО». Вона є автором трьох поетичних збірок «Ненаписані картини», «Між минулим і майбутнім», «Голос душі».

Осінній вечір пройшов у теплій, затишній та невимушеній атмосфері, гості заходу насолоджувалися поезією та прозою у виконанні авторки – справжньої майстрині слова. У творчості Євгенії Заславської переплітаються лірична тематика і громадянська позиція. Її вірші і проза сповнені одеського колориту, гумору і сатири. Автор співпрацює із сучасними композиторами, на її вірші звучать романси та пісні. Захід пройшов під чаруючий музичний супровід піаніста Петра Волинкіна, який зумів вдало підібрати та підкреслити своїми музичними творами поетичний матеріал пані Євгенії.

Важливо відзначити, що авторка надихає творчістю своїх студентів (Є. Заславська викладач Одеського морехідного коледжу рибної промисловості імені Олексія Соляника). Її учень Денис Тихоненко, який був присутній на заході, підготував ілюстрації до поетичної збірки «Голос душі» (2016). Підтримати подругу прийшла письменниця початківець Анна Баранецька, яка потішила публіку сатиричною прозою про одеського хлопчика Лева.

Щиро радіємо нашій творчій співпраці та вже в очікуванні наступних «Щасливих  зустрічей».

Створено: 19.10.2021
Переглядів: 2045
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.